• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja na obrazenia
Nick: Domin0x
Opis Twojej propozycji: Teraz jest tak jak nawet jedziemy 600km/h to tylko nas wybija w gore i nic nam nie robi dlatego moja propozycja jest to aby dodac takie cos ze jak ktos urzedzy z predkoscia duza w cos jakby traci na chwile widocznosc myle ze by bylo spk napewno pomoglo by to sapd w poscigach
Coś od Siebie: Nic
Czy akceptujesz regulamin działu (niepotrzebne skreślić): TAK
Pomogło by to SAPD w pościgach ale znajdą się odwalacze którzy będą specjalnie uderzać innych
SAPD to potęga ?

Pomogłem? Zostaw reputację / ocenę na moim profilu, napewno oddam Smile
Na NIE.
Nie dość, że sapd ma najszybsze auta, bronie, dużo jednostek, to jeszcze łatwiejsze złapanie?
A co mają gracze? Auto szybkie nic więcej.... SAPD i tak na radar patrzy to nie da się spierdolic.... Broni nie mamy, sapd strzeli w nas i paraliżuje w auciego to żałosne xD przez auto prąd leci w chłopa i paraliżuje.... jak zatrzymasz się podczas tego paraliżu to sapd nawet nie odgrywa zakucia w aucie jestes cyk i zakuty (niektórzy tak robią)....
Więc naprawdę ułatwić im pościg chcecie?
Na nie
[Obrazek: 8bJGOHj.gif]
Nawet cię na komendę nie raz nie zawiozą tylko jak złapią to od buta jail
Zmieniam zdanie, na tak lecz jak ktoś chciałby odgrywać RP musi wpisać pewną komendę albo zaznaczyć opcję i wtedy gdy walnie w coś dzieje się to co ty mówisz. Gdy ktoś chciałby odgrywać RP z SAPD/FCPD,SAMC,PSP itp. musi mieć zaznaczoną opcje RP.
SAPD to potęga ?

Pomogłem? Zostaw reputację / ocenę na moim profilu, napewno oddam Smile
Na nie
Na nie
SAPD

ST. sieżant : DawideX812
Odrzucam.
Pozdrawiam.
Technik Ogólny Sieci, Administrator Forum, Zarząd MTA
Twoja propozycja została odrzucona.
Temat został zamknięty oraz przeniesiony do działu odrzuconych propozycji.
Pozdrawiam.
Technik Ogólny Sieci, Administrator Forum, Zarząd MTA

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości