• 9 głosów - średnia: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja Na Supportera[Zamknięta]
Witam! W dniu dzisiejszym 11.01.2020 otwieram rekrutacje na Supportera. Rekrutacja potrwa do osiągnięcia wystarczającej liczby podań. 
Podania składacie w wątku. Po zamknięciu rekrutacji zostaniecie powiadomieni. 
A poniżej wymagania. 

- Minimum 2000 min
- 15 lat
- Ogarnięty
- Pomysłowy
- Posiadanie TeamSpeak3. 
- Sprawny mikrofon

Oraz Wzór :

Imię:
Login:
Nick:
Dlaczego ty(max 5 zdań) :
Minuty na serwerze (F5) :
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze:
Ile czasu spędzisz na służbie supportera:
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co):
-----------------------------------------------------------
Zarząd ✔️
Opiekun Administracji ✔️
Imię: Bartek
Login: S4_B5_
Nick: S4_B5_
Coś o sobie(max 5 zdań) : Pochodzê z małej miejscowoœci w województwie Kuj-Pom, Chciałbym studiować budownictwo po studiach mam w planach otworzyć własną firme. Na codzien jestem osobą spokojną, szczerą i bez potrzeby zwracania na siebie uwagi. Mam poczucie humoru, łatwo nawiązuje kontakt z nowo poznanymi osobami lubie pożartować lecz we wszystkim trzeba mieć jakieś granice. W życiu realnym jak i w grze, gdy sobię coś postanowie staram sie to osiagnać. Lubie pomagać innym nie sprawia mi to problemu a nawet sprawia przyjemność.
Dlaczego ty(max 5 zdań) : Zadanie jakie ma wykonywać dobry moderator doskonale poznalem podczas gry na serwerze, wiem jak ma zachowywać sie osoba na tej randze, aby nie przynieść wstydu innym. Rozumiem co nalezy do obowiazków jestem pewien, ze poradzilbym sobie w tej roli, czy to podczas sytuacji stresowych gdzie trzeba szybko podjąć decyzje, czy tez gdy trzeba byloby pomóc innym lub doradzic. Z doswiadczenia wiem, zeby nie oceniac nikogo pochopnie oraz nie ufac kazemu. Staram sie byc wyrozumialy, szanuje zdanie innych, nie jestem osoba konfliktowa zawsze staram sia złagodzić konflikt jezeli takowy sie pojawi.
Minuty na serwerze (F5) : Prawie około 2k
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: 8h
Ile czasu spędzisz na służbie supportera: myślę ze 6h
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co): Kilka prawo jazd + 1 nie słuszny ban jak się później okazało po rozmowie z moderatorem
Imię: Dominik
Login: ulanydzban
Nick: ulanydzban 
Coś o sobie: cześć, mam na imię Dominik i mam 14lat. Moim hobby jest słuchanie muzyki, jazda na rowerze oraz granie na komputerze. Jestem osobą stanowcza, pomysłowa i wyrozumiała
Dlaczego ty: Jak już napisałem jestem osobą stanowcza oraz wyrozumiala. Na serwerze gram już w miarę długo i bardzo dobrze go znam. Myślę że nadawał bym się na range support oraz bardzo chciałbym spróbować jak to jest być na takiej randze. 
Minuty na serwerze: Coś ponad 20k (nie mg sprawdzić bo nie ma mnie w grze)
Ile czasu będziesz spędzał na grze na serwerze:  od 4 do 6 godzin dziennie 
Ile czasu spędzisz na służbie support: od 3 do 5 godzin dziennie ponieważ mam ferie
Czy byłeś karany: tak, miałem bana na 1dzien/drobne zpj/oraz mute.
Imię: Marcel
Login: Pre$i
Nick: Pre$i
Coś o sobie(max 5 zdań) : Mam 17 lat, mam na imię Marcel, jestem z zachodnio-pomorskie, interesuję się siłownią i siatkarstwem, jestem miły dla osób którzy są też mili dla mnie, chodzę do szkoły technikum na technik mechanik, lubię poznawać nowych graczy itd. jestem ogarnięty oraz pomocny.
Dlaczego ty(max 5 zdań) : Ponieważ będę się każdemu starał pomaga, jestem aktywny oraz miły i cierpliwy, z graczami mam bardzo dobry kontakt. Nie mam problemu z poznawaniem nowych ludzi. Na serwerze spędzam dużo czasu tym bardziej jak będę na supporcie bo nie będzie mi się nudziło i będę robić rapsy itd. I chciał bym spróbować dokonać temu wyzwaniu.
Minuty na serwerze (F5) : 2445
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: 4/5 H
Ile czasu spędzisz na służbie supportera: Praktycznie cały czas, żeby pomagać
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co): Tylko mute za niby obraze administracji.
Imię: Krystian
Login: Kulka
Nick: Kulaaa
Coś o sobie(max 5 zdań): Cześć, Witam! Jestem Krystian i mieszkam w woj. kujawsko-pomorskim. Interesuję się elektroniką, programowaniem, a moje hobby to wspinaczka górska. Jestem miłym, kulturalnym chłopakiem, który lubi sobie pogrywać w MTA kiedy ma wolny czas. Zazwyczaj jestem osobą spokojną ale jak ktoś Mnie zdenerwuje to umiem się zdenerwować, ale po chwili się uspokajam.
Dlaczego ty(max 5 zdań): Dlatego, że jestem pomocny, kulturalny. Znam tam niektóre komendy, (ale nie będę ich wymieniał bo Ten wątek będzie jeszcze dłuższy). Jestem też zdyscyplinowany, więc nie będę miał problemu z dyscypliną czy wchodzeniem na duty.
Minuty na serwerze (F5): 9044
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: 4-6h
Ile czasu spędzisz na służbie supportera: 3-5h
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co): Tak, 2 razy prawko, kicki, ban za strzelanie się paralizatorami.
Imię: Adam
Login: adi3xoNN
Nick: adixonn__
Coś o sobie(max 5 zdań) : Cześć, nazywam się Adam pochodzę z województwa Mazowieckiego z Warszawy. Na co dzień jestem aktywną, pomysłową, wyrozumiałą, ogarniętą osobą. Zajmuje się informatyką oraz po części motoryzacją.
Dlaczego ty(max 5 zdań) : Ponieważ bardzo lubię pomagać graczom i staram się to robić nawet bez rangi. Myślę że na służbie Supportera będę spełniał swoją rolę.
Minuty na serwerze (F5) : 18 k
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: 4 - 6 H.
Ile czasu spędzisz na służbie supportera: Cały czas jak będę na serwerze 
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co): Były zpj, mute, oraz jeden perm za to że niechący wysłałem linka do DC zamiast do Sprzedaży Auta.
Bardzo przepraszam za to i nigdy to się nie powtórzy

Z góry bardzo dziękuję i jeżeli mi dacie szansę na pewno jej nie zmarnuje !

Wszystkim którzy to czytają życzę najlepszego !
Imię: Kacper
Login: ProstyPL
Nick: ProstyPL
Coś o sobie(max 5 zdań) : Cześć mam na imię Kacper, Pochodzę z województwa Mazowieckiego, jestem chłopakiem co lubi mechanike aut ale oraz jakiś sport, codziennie jak mi sie uda to wbijam na wasz serwer gram po 3-4h żeby się rozwijać i lepsze sprzęty kupować, Moim ulubionym typem jest czarny humor, W MTA gram od ok 8 czerwca 2017r.
Dlaczego ty(max 5 zdań) : Moim zdaniem ponieważ chcę pomagać graczom, zdobywać wiedzę o serwerze, nowym graczom pomagać, chce inwestować też serwer kiedyś jak byłem moderatorem tutaj, to miałem kupić fmk, ale jak mi zabrano to straciłem Humor na serwerze grać, ale już powracam z lepszymi pomysłami na serwer! Big Grin
Minuty na serwerze (F5) : około 9000
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: 3-5h
Ile czasu spędzisz na służbie supportera: 3-4h
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co): Tak niestety jak się nie myle to za Bugowanie ręcznego i dwie flagi na słuzbie supportera Smile
Pozdrawiam

Kacper
Imię: Jakub
Login: kuba1149
Nick: kuba1149
Coś o sobie(max 5 zdań) : Cześc jestem Jakub mam 14 lat pochodze z województwa Małopolskiego lubie grać w piłke koszykówke siatkówke oraz w gry komputerowe najczęściej MTA moim marzeniem serwerowym to Lider bądź Vlider frakcji oraz Support MTA na serwerze SunFierro Life bardzo ogarniam komendy często gram na serwerze teraz miałem tydzień przerwy ponieważ miałem muta lecz potem dostalem bana lecz tak to codzien wchodze na serwer. Bardzo szybko się uczę jestem bardzo pomysłowy kreatywny miły pomocny będe się starał wykonywać jak największą liczbę reportów. Podanie na supportera pisze trzeci raz i mam nadzieję że tym razem się dostane jeżeli się tak stanie to obiecuje że nie zawiode.
Dlaczego ty(max 5 zdań) : Ponieważ jestem ogarnięty miły pomocny kreatywny pomysłowy dużo gram na serwerze będę wykonywal swoją prace często. Znam bardzo wiele komend np na jetpack jak tepnac auto do siebie jak tepnac sie do auta jak tepnac gracza do siebie oraz do gracza wiem też jak wyczyścić reporta itd. Bardzo będę pomagał ludziom na serwerze oraz na pewno polepszy mi to rozgrywkę Smile
Minuty na serwerze (F5) : Ok 30k (rosnie. Pisze około ponieważ ostatnio mi znikneły minuty ktorych mialem 24k a teraz mam 6k)
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: Myśle że 4-7h dziennie
Ile czasu spędzisz na służbie supportera: myśle że 3-5h dziennie chyba że będzie mało lub będe sam to cały dzien Smile
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co) tak mute ban zpj

Pozdrawian

Jakub-kuba1149
Imię: Jakub
Login: Dycha10
Nick: Dycha10
Coś osobie (max 5 zdań): Mam na imię Jakub.Pochodzę z województwa Małopolskiego,Na codzień ciężko pracuje grając w piłkę, oraz izoluje w przemyśle. Interesuję Się wszystkimi sportami oraz Bardzo Lubie Majsterkować. Jestem osobą Bardzo Pomocną nie było dnia ,w którym nie pomogłem,Wszystkie konflikty zawsze staram się kończyć rozmową a nie przemocą, jestem osobą pomysłową i inteligentną, a przede wszystkim ogarniętą!! Mam nadzieję że dostane szanse bycia supporterem Smile Smile Smile . BARDZO MI ZALEŻY NA TYM ŻEBY BYĆ SUPPORTEREM.
Dlaczego ty? (max 5 zdań): Ponieważ tak jak pisałem powyżej Bardzo Lubie pomagać, nie było dnia,w którym nie pomogłem więc dlatego i stąd pisze rekrutacje na supportera bo myślę że ta rola jest odpowiednia na moją osobę. Chce jeszcze więcej Pomagać, Lubie mieć Dużo Kontaktów z ludzmi, oraz także byłem już kiedyś supporterem znam dość dobrze komendy.
Minuty na serwerze (F5): 36800
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: W tygodniu 4-6 a w Weekendy 5-8
Ile czasu spędzisz na służbie supportera: W tygodniu 3-5 a Weekendy 5-8
Czy byłeś karany (Jeżeli tak to wymień za co): Tak byłem Wyrzucony z serwera za Spam na czacie.

Pozdrawiam Dyszeczka  Big Grin Big Grin
Wink 
Imię: Łukasz
Login: Smiles
Nick: Smiles
Coś o sobie(max 5 zdań) : Pochodzę z woj. Mazowieckiego, interesuję się e-sportem, sportem i motoryzacją, dla tego dużo czasu spędzam przed monitorem oglądając Brytyjski program Top Gear, grając na kompie w mta lub cs-ka.
Dlaczego ty(max 5 zdań) : Posiadam niewielką wiedzę o komendach, byłem supportem na serwerach rp i rpg. Szybko i profesjonalnie rozwiązuje sprawy.
Minuty na serwerze (F5) : z 2300
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: 2-4h
Ile czasu spędzisz na służbie supportera:1-2h
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co): Ucieczka od jaila, ale miałem powód, ponieważ fcpd taranowalo, pitowalo, strzelalo w mieście, więc zdenerwowałem się i wyszedłem.

- Minimum 2000 min.  Tak
- 15 lat.  Tak
- Ogarnięty.  Tak
- Pomysłowy.  Tak
- Posiadanie TeamSpeak3.  Tak
- Sprawny mikrofon.  Tak
Synek gangusa.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości