• 9 głosów - średnia: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja Na Supportera[Zamknięta]
Imię:Jakub
Login:SiemaJestemMarek
Nick:SiemaJestemMarek
Coś o sobie(max 5 zdań) :mam na imię Jakub, mam piętnaście lat i uczęszczam do Publicznego Gimnazjum w mojej małej miejscowości. Jestem osobą niekonfliktową i poukładaną. Zanim wykonam jakąś czynność, dwa razy przemyślę czy nie będę jej w przyszłości żałował. Czasami działam pod wpływem impulsu i oczywiście wielokrotnie tego żałuję. W szkole osiągam wzorowe wyniki w nauce i każdą klasę kończę z wyróżnieniem. Jestem niezwykle dobrym mówcą oraz przywódcą, gdyż lubię mieć nad wszystkim kontrole. Nie uważam tego za cechę negatywną, ponieważ dzięki niej w moim życiu wszystko jest w odpowiednim miejscu. Cechuje się wysoką poprawnością językową,  recytatorskich oraz ortograficznych, gdzie niekiedy dochodzę nieraz do etapów wojewódzkich.  Moim głównym hobby jest grafika komputerowa, której poświęcam większość wolnego czasu w domu. Uważam ją za zawód przyszłościowy, w kierunku którego będę się kształcił w kolejnych latach mojego życia. Jestem osobą szczerą i przepisową, przez co można ze mną porozmawiać oraz zwrócić się do mnie o pomoc jeśli zajdzie taka potrzeba. Ogólnie jestem dobry, ale jak każdy człowiek przechodzę trudne chwile i również oczekuje pomocy. Charakteryzuje mnie niezwykła kultura osobista, z szacunkiem zwracam się do wszystkich osób i prowadzę inteligentne dyskusje (jeżeli jest taka potrzeba). Jak każdy człowiek mam wady, jedną z nich jest krótka cierpliwość. Może jest to dobra cecha na posadę supportera, lecz może ona zniechęcać do mnie graczy.
Dlaczego ty(max 5 zdań) :właśnie ja mam zostać wybrany na tę zaszczytną funkcje? Jestem osobą młodą, która ma ambicje i chce zostać osobą znaczącą w swoim życiu. Odpowiedzialność i rozwaga to główne cechy mnie charakteryzujące. Nie kaleczę naszego ojczystego języka błędami ortograficznymi i wypowiadam się rozbudowanymi oraz poprawnie złożonymi zdaniami. Posiadam niezbędną wiedzę i umiejętności, aby rozwiązywać problemy i dobrze wykonywać tę pracę. W cywilizowany sposób rozwiązuje problemy i traktuje każdego człowieka jak równemu sobie. Biegle posługuje się językiem angielskim, przez co w każdej chwili mogę pomagać przybyłym graczom z zagranicy. Co mnie czyni wyjątkowym?

Zawszę dotrzymuje terminów

Potrafię zapanować nad chaosem

Mam duże umiejętności
    Skupiam się na detalach
Minuty na serwerze (F5) :5626
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze:Mysle ze 3h
Ile czasu spędzisz na służbie supportera:no tak z 3h
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co):Tak gram bardzo długo na serwerze więc nie możliwe jest aby tam nie dostac ostrzeżenia albo kicka bądz zpj
Imię: Eryk
Login: Eryksuperman
Nick: Eryksuperman
Coś o sobie(max 5 zdań) : Mam na imię Eryk mam 15 lat mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Bardzo lubię grać w gry komputerowe sporo wolnego czasu poświęcam na granie najbardziej lubię MTA. Lubię grać w siatkówkę, od dziecka interesuje się motoryzacją i staram się rozwijać tą pasje. Jestem spokojny ale potrawie się czasami zdenerwować ale to rzadkość mam dużo dystansu do siebie, jestem pomocny miły i koleżeński i lubię poznawać nowych ludzi. Od zawsze jestem pomocny i pomagam każdemu we wszystkim o co mnie się poprosi i nie mam z tym problemu.
Dlaczego ty(max 5 zdań) : Jestem ogarniętą osobą znam wszystkie komendy jestem ogarnięty i dobrze sobie radze w administracji. W administracji byłem też na większych serwerach wiec mam spore doświadczenie. Jestem pracowity robię reporty i pomagam każdemu graczowi który potrzebuje pomocy. Będę spędzał dużo czasu na serwerze na duty supportera i będę pomagał graczom.
Minuty na serwerze (F5) : 3390
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: około 5h
Ile czasu spędzisz na służbie supportera: 3-4h
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co): Parę razy zostało mi zabrane prawo jazdy i raz dostałem bana na 30 min za 0 RP (uciekałem przed SAPD i jeździłem normalnie i nie odwalałem wiec nie rozumiem tego bana)
Imię:Konrad
Login:YTKon06
Nick:YTKon06
Coś o sobie(max 5 zdań) :Jestem Konrad mam lat 15 rocznikowo w listopadzie ukończe 15 lat,interesuję się informatyką także jazdą na rowerze,lubię grać w lola i także w csgo i mta ponieważ te gry są fajne do spędzania wolnego czasu.
Dlaczego ty(max 5 zdań) Tongueonieważ mam duże doświadczenie iż prowadziłem serwer mta i też miałem też dużo razy rangę moderatora,admina byłem bardzo pomocny graczom i było na mnie dużo pochwał, ponieważ dużo pomagał im oprowadzałem po serwerze bo mi to sprawia frajdę bo można uszczęśliwić graczy z tego powodu.
Minuty na serwerze (F5) :3886 ale nabijam w wolnej chwili
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze:w wolne dni 5-9h a jak szkoła 3-4 to zależy od nauki
Ile czasu spędzisz na służbie supportera:z 2-4h lub więcej ponieważ jestem w frakcji
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za Miałem tylko prawo jazdy zabrane za wyciągniecie z przechowywalni nie dla samolotów wyciągnąłem samolot.i więcej nie byłem
Imię: Wiktor
Login: ByRaksoo   
Nick: ByRaksoo
Coś o sobie(max 5 zdań) : Nazywam się Wiktor mam 16 lat, pochodzę z miasta Gdańsk w województwie pomorskim. Interesuje się ASG i E-sportem. Jestem osobą miłą, pomocną i odważną. Lubię zawierać nowe przyjaźnie, jak i spotykać się ze znajomymi w świecie realnym i komputerowym. 
Dlaczego ty(max 5 zdań) : Uważam się, że nadaje się na tą rangę, ponieważ jestem osobą pomocną, byłem już w administracji i dużo ogarniam.
Minuty na serwerze (F5) : 12500
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: od 6h do 8h.
Ile czasu spędzisz na służbie supportera: od 4h do 6h.
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co): Tak byłem dostałem raz prawko i raz bana za zabicie z broni palnej.
Imię: Bartek
Login: bart12
Nick: bart12
Coś o sobie(max 5 zdań) : Cześć nazywam się Bartek mam 15 lat jestem z wojewudztwa Pomorskiego chodzę do klasy 8 ras byłem supportem na innym serwerze i od 1-ego roku gram na tym serwerze i mi się bardzo spodobał i bym bardzo chciał być supporterem.
Dlaczego ty(max 5 zdań) : Bardzo lubie pomagać innym w zadaniach łatwych i trudnych zadaniach i jestem spoko żiomek dla innych człąków serwera.
Minuty na serwerze (F5) :2001
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: conajmiej 5 godzin dziennie
Ile czasu spędzisz na służbie supportera:conajmiej 3-4 godzin dziennie
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co): tak spamiłem na czacie ale to sie nie powturzy
Imię: Wojtek
Login: .Haksio
Nick: .Haksio
Coś o sobie(max 5 zdań) : Hej, jestem Wojtek, bardzo lubię grać na Sunfierro life. Uwielbiam także pracę w grupie i pomaganie innym graczom. Jestem opanowany w sytuacjach gdy gracze przeszkadzają mi lub mnie wyzywają. Jestem kulturalny i nie wyzywam innych. Zawsze dokańczam pracę którą zacząłem.
Dlaczego ty(max 5 zdań) : Posiadam podstawową wiedzę na temat zadań i komend supportera. Pomaganie innym nie sprawia mi trudności i podoba mi się to. Uwielbiam pomoc nowym graczom. Nigdy nie nadużywam przywilejów związanych z rangą w stosunku do innych niżej postawionych rangą osób. Nie wywyższam się posiadając więcej niż inni.
Minuty na serwerze (F5) : 4818
Ile czasu będziesz spędzał na grę na serwerze: Od 1 do 4 godzin lub więcej (Jeśli nie będzie mnie w jakiś dzień to pierw mówię to do wyżej położonych rang)
Ile czasu spędzisz na służbie supportera: Od 2 do 3 godzin
Czy byłeś karany(Jeżeli tak, to wymień za co): Byłem za udostępnianie linka do Discorda na czacie ORG przez admina o nicku Bodzio (Myślę że to źle nie wpłynie na moje podanie. Uczę się na błędach i na tym się nauczyłem by nie wysyłać linków)
Rekrutacja Zostaje zamknięta. Wyniki Niebawem!
-----------------------------------------------------------
Zarząd ✔️
Opiekun Administracji ✔️

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości