• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na moderatora ts3
Imię: Jakub
Nick: Wufiu
Coś o sobie: Na imię mam Jakub, pochodzę z małej miejscowości położonej w województwie łódzkim. Interesuję się gotowaniem jazdą na rowerze oraz informatyką. Uczęszczam do 1 klasy technikum o profilu gastronomicznym.
Dlaczego ty: Jestem miły dla graczy, potrafię pomóc jeśli ktoś potrzebuje pomocy a ja znam rozwiązanie jak pomóc.
Jak długo z nami jesteś?: Około 8msc
Ilość czasu spędzonego (online) na ts3: Nie wiem dokładnie ale myślę że sporo.
Twoja reputacja na Ts: Dobra, ponieważ nie wyzywam graczy i nie jestem nie miły dla nich.
Czy będziesz zjawiał się na zebraniach administracji: Oczywiście.
Ile czasu będziesz spędzał na TeamSpeak'u: Jak najwięcej, ale myślę że około 4-5h dziennie.
Czy akceptujesz regulamin jakim posługuje się nasz TeamSpeak: Tak.
Czy byłeś karany na TS3 : Raczej nie.
Testowy Admin TS
Na tak
Jestem na TAK
Lider PSP
Head Admin TS
Pozdrawiam
Na tak
Na tak
Supporter MTA

Administrator TS

V-Lider SAMC
ja powiem tyle ze moderacja pisze na tak tylko dla tego ze te osobe dobrze zna i ja lubi jak ja napisalem to te osoby ktore tutaj napisaly na tak mi napisaly na nie a podanie napisalem normalne
(01-16-2020, 10:01 PM)Theym napisał(a): ja powiem tyle ze moderacja pisze na tak tylko dla tego ze te osobe dobrze zna i ja lubi jak ja napisalem to te osoby ktore tutaj napisaly na tak mi napisaly na nie a podanie napisalem normalne

Teraz to przegiąłeś , nie piszemy na tak dla osób których znamy tylko w zależności od podania. Jeżeli się podanie podoba to na tak.
A to że ty dobrego podania nie napisałeś to już nie moja sprawa i z takimi tekstami jak : ,, tych których znamy dajemy na tak"   lepiej  nie wyjeżdżaj i nie wypowiadaj się już tutaj
Supporter MTA

Administrator TS

V-Lider SAMC
Na tak
Supporter MTA: 2019-12-14 <33
S.Admin na ts3: Jest <3
SAPD: Było :/
Były Lider SAMC <3
Na tak
Podpisano: 

M.Administrator MTA, S.Admin Ts3, Generalny Inspektor San Andreas Police Department MrBanana 
Podanie zostało zaakceptowane
-----------------------------------------------------------
Zarząd ✔️
Opiekun Administracji ✔️

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości